Майбутнє туристичної України | Join Japan

Новини

Майбутнє туристичної України

Майбутнє туристичної України

Ми в Join Japan захоплюємося красою України та позитивністю українського народу, тому новина про те, що в країні планують створити державне агентство з розвитку туризму нам дуже сподобалася. Адже це дозволить ближче пізнати Україну більшій кількості туристів.

Як буде розвиватися туризм в Україні?

Як повідомляє державний секретар Міністерства культури, молоді та спорту України Артем Біденко, - «Зараз йде процес проштовхування в Кабмін постанови про створення Агентства розвитку туризму. Це буде центральний орган виконавчої влади, який буде займатися ринком гостинності та просування туристичної України в світі».

Команда Join Japan також дізналася, що вперше в історії України в проект держбюджету на розвиток туризму заплановано 240 млн гривень на 2020 рік. Це приголомшлива цифра, яка в 10 разів більша за торішню.

Ці кошти будуть спрямовані на розвиток внутрішнього туризму, створення туристичної інфраструктури, просування українських туристичних продуктів в світі і підвищення рівня туристичного сервісу в Україні. Працювати над розвитком туристичної інституції в країні будуть спільно: експерти, громадськість, бізнес, парламент, виконавчі гілки влади.

Артем Біденко додав, - «Створивши інституційні можливості, інвестувавши кошти в розробку державної «дорожньої карти», в розробку стандартів, адаптацію Всесвітньої туристської організації, ми зможемо говорити про те, як ефективно кошти можна витратити».

Join Japan стало відомо, що туризмом в Україні буде займатися Міністерство культури України. З 2011 року цим напрямок займалося спеціально створене Державне агентство України з туризму та курортів. Але на початку 2015 року його ліквідували. Після функцію щодо забезпечення державної політики в сфері туризму виконував Департамент туризму і курортів при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Японські туристи люблять Україну і з кожним роком їх інтерес зростає. За даними прикордонної служби України в 2018 році 38,3% туристів були мешканці Японії. І ми бачимо гарні перспективи для збільшення цього показника.